Meie kliinik

Achilleus jalakliinik OÜ alustas oma tegevust 2016 aastal.
 
Meie tegevuse eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kvaliteetset õendusteenust (ravipediküüri ja nõustamist labajala erinevate probleemide korral).
Achilleus Jalakliinik omab meditsiiniasutuse tegevusluba ning teenust pakuvad pikajaalist kogemust ning rahvusvahelist jalaravi sertifikaati omavad meditsiiniõed Reeli Lang ning Ivika Meekler.
Kliinik paikneb mugavalt ja kergesti ligipääsetavalt Rakvere kesklinnas, on varustatud jalaravi uusima tehnoloogia ning sisustusega ning võimaldab tulemusliku ravi teostamist väga erinevate jalaprobleemide korral.
NB! Juhul kui te ei saa registreeritud ajal vastuvõtule tulla, siis palume sellest hiljemalt 1 päev ette teada anda. Seeläbi saame oma tööd paremini planeerida ning luua võimalused teiste jalaprobleemide käes vaevlevate patsientidele kiiremaks abistamiseks.
Kliinik jätab endale õiguse nõuda hinnakirjast kõrgemat teenuse hinda nendelt patsientidelt, kes on korduvalt jätnud registreerimisajal kohale tulemata ega pole sellest eelnevalt kliinikut teavitanud.